SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 244- opis, streszczenie: Policja

Szkoła odcinek 244- opis, streszczenie: Policja

11.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 244 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 11.03.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Tomek, Pola i Kamil chcą upozorować porwanie pierwszego z nich. Próbują w ten sposób uniknąć sprawdzianu z matematyki. W mistyfikację angażują też starszego kolegę, Gienka, który ma samochód. Okłamują go, że chcą uprowadzić Tomka dla żartu. Zgodnie z planem nastolatków, świadkiem porwania jest nauczycielka matematyki, Teresa Kremer. Wkrótce w szkole zjawia się policja.

Do klasy maturalnej dołącza nowy uczeń, Hubert. Chłopak naraża się Milenie, która zaczyna mu się coraz bardziej podobać. Nastolatek celowo wprowadza wirusa do szkolnych komputerów i oskarża o to Milenę. Następnie szybko usuwa awarię - udaje mu się zaimponować całej klasie. Jego wybranka jest wściekła, jednak Hubert wpada jej w oko. Za namową przyjaciół Milena zaprasza go na spotkanie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: