SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 243- opis, streszczenie: Gotowanie

Szkoła odcinek 243- opis, streszczenie: Gotowanie

10.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 243 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek 10.03.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Do jednej z klas licealnych dołącza nowa uczennica, Karolina. Dziewczyna jest załamana - przez ostatnie trzy lata zmieniała szkołę kilka razy, a to z powodu kolejnych związków matki.

Tym razem Karolina postanawia nie zawierać nowych przyjaźni, aby nie przeżywać rozstania. Kiedy kolega z tej samej klasy, Kamil, próbuje się do niej zbliżyć, nastolatka okłamuje go, że jest śmiertelnie chora. Nieoczekiwanie zakochuje się w chłopaku i wyjawia mu prawdę. On, próbując jej pomóc, proponuje, by wspólnie wynajęli mieszkanie po jego babci. Matka Karoliny jest przerażona, gdy dziewczyna nie wraca na co do domu.

Maturzyści, Olek i Klara, odkrywają swoją wspólną pasję - gotowanie. Oboje marzą o własnym samochodzie, z którego mogliby sprzedawać samodzielnie przygotowane potrawy. Postanawiają otworzyć własnego food trucka z hamburgerami. Była dziewczyna Olka, Patrycja, jest o niego zazdrosna i postanawia skłócić parę. Kradnie ich samochód.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: