SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 241 - opis, streszczenie: Prawda

Szkoła odcinek 241 - opis, streszczenie: Prawda

08.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 241 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 8.03.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealista Grzesiek odkrywa, że Agata, którą dotąd traktował jak przyjaciółkę, zaczyna mu się podobać. Postanawia zaprosić dziewczynę na randkę. Nie wie jednak, że gimnazjalistka Monika jest nim zainteresowana.

Nastolatka daje mu to do zrozumienia, ale Grzesiek wybiera Agatę. Dziewczyna nie podoba się jego kolegom - uważają, że jest otyła.

Inni uczniowie, Eryk i Karolina, planują wspólną przyszłość. 19-latek kilka tygodni temu zdradził partnerkę z właścicielką klubu, w którym był na imprezie. Prowadzi ona w szkole warsztaty z przedsiębiorczości. Eryk ma nadzieję, że prawda nie wyjdzie na jaw. Tymczasem kobieta chce się z nim spotkać.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: