SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 240 - opis, streszczenie: Podróż

Szkoła odcinek 240 - opis, streszczenie: Podróż

07.03.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

Gimnazjaliści, Olaf i Kajetan, są przyjaciółmi od czasów przedszkola. Pierwszy z chłopców ma za tydzień przeprowadzić się do Londynu. Kajetan próbuje przekonać mamę, by razem z siostrą także wyjechali do Anglii. Sądzi, że kiedy mama straci pracę w szpitalu, łatwiej będzie przekonać ją do podróży. Dosypuje jej do kawy dopalacz, po którym kobieta traci przytomność.

Licealistka Kaja od kilku tygodni spotyka się z kolegą z klasy, Mateuszem. Chłopak jest zazdrosny, próbuje też ciągle ją kontrolować. Para ciągle się kłóci. Wkrótce Kaja poznaje Adriana, który projektuje i szyje ubrania. Nie wie, że 18-latek od dawna jest w niej zakochany. Tymczasem partner nastolatki postanawia zastraszyć Adriana - jest bowiem pewien, że Kaja chce z nim zerwać.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: