SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 227 - opis, streszczenie: Siniaki

Szkoła odcinek 227 - opis, streszczenie: Siniaki

17.02.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 227 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 17.02.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealista Robert ostatnio opuścił się w nauce i zaczął spóźniać do szkoły. Nauczycielka matematyki boi się, że uczeń nie zda matury.

Chce, by nastolatek powtórzył materiał podczas udzielania korepetycji młodszemu koledze. Jednak gimnazjalista ucieka z zajęć. Podczas szarpaniny Robert odkrywa siniaki na rękach i plecach chłopaka. Ten, bojąc się przyznać, że znęca się nad nim ojciec, oskarża o pobicie korepetytora.

Uczeń liceum Dawid od kilku tygodni przyjaźni się z Arkiem. Spędzają razem dużo czasu. Dziewczyna Dawida ma do niego pretensję - czuje się zaniedbywana. Jej koleżanki uważają, że nastolatek jest gejem i zakochał się w koledze. Sylwia im wierzy. Kończy związek z Dawidem.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: