SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 226 - opis, streszczenie: Klub

Szkoła odcinek 226 - opis, streszczenie: Klub

16.02.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 226 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 16.02.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Gimnazjalistka Olga jest zła na mamę po tym, jak odcięła jej kieszonkowe. Dziewczyna była przyzwyczajona do częstych zakupów i wydawania pieniędzy. Nie zamierza z tego rezygnować. Chcąc zdobyć fundusze, zakłada w szkole ekskluzywny klub dla wybranych koleżanek. Olga zamierza pobierać od nich pieniądze. Wmawia uczennicom, że dzięki członkostwu w klubie będą tak samo popularne i lubiane jak ona.

Licealistka Anita jest zafascynowana zdrowym odżywianiem. Uważa, że powinna został trenerem osobistym i pomagać innym w gubieniu kilogramów. Postanawia zacząć od szkolnych koleżanek. One nie są jednak przekonane do pomysłu Anity. Wówczas nastolatka proponuje, że na początek odchudzi jedną z uczennic. Zmusza ją do diety i ćwiczeń, a kiedy to nie daje rezultatów, podaje tabletki na odchudzanie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: