SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 224 - opis, streszczenie: Szpieg

Szkoła odcinek 224 - opis, streszczenie: Szpieg

12.02.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 224 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 12.02.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Uczniowie gimnazjum, Olaf i Kajetan, nie nauczyli się na kartkówkę z historii. Postanawiają zrobić wszystko, by do lekcji nie doszło. Zabierają z gabinetu pielęgniarki leki, zamierzają podać je nauczycielowi. Nie wiedzą jednak, jakie specyfiki wykradli. Nie udaje im się uniknąć sprawdzianu, ale wkrótce Zbigniew Małek zaczyna źle się czuć.

Gimnazjalista Radek jest zakochany w Kamili, która jest od niego o rok starsza. Chłopak obserwuje ją dyskretnie, jednak brakuje mu odwagi, by porozmawiać z ukochaną. Za namową przyjaciela postanawia pomóc Kamili rozwiązać pewien techniczny problem. Przy okazji instaluje w jej telefonie aplikację szpiegującą. Wkrótce nastolatka domyśla się prawdy.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: