SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 221 - opis, streszczenie: Kaleka

Szkoła odcinek 221 - opis, streszczenie: Kaleka

09.02.2016, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 221 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 9.02.2016, o godz. 16.00 streszczenie: Licealista Konrad od czasu wypadku samochodowego jeździ na wózku. Nastolatek wciąż nie pogodził się ze swoją niepełnosprawnością. Odmawia powrotu do szkoły. Nie chce, żeby jego dziewczyna i koledzy się nad nim litowali. Wściekły chłopak nie przyjmuje żadnej pomocy od Roksany oraz najlepszego przyjaciela.

Dwaj uczniowie liceum, Krystian i Marcin, trzymają się na uboczu. Od jakiegoś czasu nastolatkowie pozostają obiektem żartów klasowego lidera, Alana, i pozostałych kolegów. Krystian i Marcin postanawiają ich nastraszyć, w tym celu zostają satanistami. Udają, że odprawiają rytuały. W opuszczonej fabryce dochodzi do wypadku.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: