SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 212 - opis, streszczenie: Konkurs polonistyczny

Szkoła odcinek 212 - opis, streszczenie: Konkurs polonistyczny

09.12.2015, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 212 serialu paradokumentalnego w TVN w środę 9.12.2015, o godz. 16.00 streszczenie: Licealistki, Marcelina i Anita, biorą udział w ogólnopolskim konkursie polonistycznym, w którym nagrodą jest wycieczka do Paryża. Szkolne eliminacje wyłonią zwycięzcę, a ten znajdzie się w kolejnym etapie.

Marcelina zamierza nie dopuścić, by Anita wygrała. Chce oskarżyć ją o plagiat, dlatego zamieszcza esej rywalki w internecie, a potem wysyła anonimową wiadomość z fałszywym oskarżeniem do nauczycielki polskiego, Jolanty Żabińskiej. Anita nie wie, jak udowodnić polonistce, że zarzuty są nieprawdziwe.

Gimnazjalista Bartek nie jest lubiany przez kolegów. Nastolatek naraża się szczególnie Kubie i Mateuszowi, donosząc na nich wychowawcy. W odwecie chłopcy dodają do jego tortu urodzinowego sól i kredę. Nauczyciel każde chuliganom przeprosić Bartka, ale on żąda wyrzucenia ich ze szkoły. Wówczas postanawiają się zemścić. Wmawiają koledze, że wychowawca pije alkohol.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: