SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 211 - opis, streszczenie: Feministka

Szkoła odcinek 211 - opis, streszczenie: Feministka

08.12.2015, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 211 serialu paradokumentalnego w TVN we wtorek 8.12.2015, o godz. 16.00 streszczenie: Maturzysta Arek zrywa ze swoją dziewczyną Sabiną, ponieważ zakochał się w innej. Porzucona uczennica nie zamierza mu tego darować. Wmawia matce Artura, że on i jego partnerka zmusili ją do usunięcia ciąży. Zszokowana kobieta próbuje wyjaśnić tę sprawę.

Gimnazjalistka Róża uważa się za wyzwoloną feministkę. Od niedawna spotyka się ze starszym o rok Michałem, który jest bardzo opiekuńczy i odpowiedzialny. Przyjaciółki dziewczyny uważają, że za bardzo ulega partnerowi. Róża zamierza udowodnić im, że się mylą. Zaczepia nieznajomego, który kręci się przed szkołą. Mężczyzna zaczyna ją śledzić.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: