SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 210 - opis, streszczenie: Szkolny podrywacz

Szkoła odcinek 210 - opis, streszczenie: Szkolny podrywacz

07.12.2015, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 210 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 7.12.2015, o godz. 16.00 streszczenie: Licealista Krzysiek jest szkolnym podrywaczem. Zakochuje się ze wzajemnością w młodszej siostrze najlepszego przyjaciela, Marka. Zostają parą. Brat uczennicy jest temu przeciwny i każe Magdzie zerwać z partnerem. Dziewczyna go nie słucha, więc próbuje rozdzielić ukochanych. Namawia koleżankę z klasy, żeby udawała, że spotyka się z Krzyśkiem.

Licealistka Olga zostaje przypadkowo uderzona drzwiami w twarz, przez co z nosa leci jej krew. Nauczyciele informują o wypadku matkę nastolatki, a dyrektor wzywa kobietę do szkoły, jednak ona nie jest zainteresowana zachowaniem córki. Olga czuje się niekochana i chce zwrócić uwagę matki. Następnego dnia przychodzi do szkoły załamana, gdyż jej matka powiedziała jej, że przez nią zmarnowała sobie życie. 16-latka chce popełnić samobójstwo, barykaduje się w klasie, ma ze sobą broń zabraną dziadkowi.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: