SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 209 - opis, streszczenie: Tajne stowarzyszenie

Szkoła odcinek 209 - opis, streszczenie: Tajne stowarzyszenie

04.12.2015, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 209 serialu paradokumentalnego w TVN w piątek 4.12.2015, o godz. 16.00 streszczenie: Ojciec licealisty, Daniela, był piłkarzem, jednak z powodu kontuzji musiał porzucić to zajęcie. Mężczyzna zdecydował się wrócić do kraju i zamieszkać z synem w Krakowie. Daniel jest szczęśliwy, ponieważ bardzo tęsknił za ojcem. Skrępowany spotkaniem po latach okłamuje rodzica, że gra w piłkę. Nastolatek chce jak najszybciej zapisać się do szkolnej drużyny.

ajszybciej zapisać się do szkolnej drużyny. Gimnazjalista Paweł jest zakochany w Marioli, nie ma jednak odwagi, żeby z nią porozmawiać. Zazdrości koledze, Maksowi, który bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziewczyną. Próbuje poznać jego sekret. Maks chce wykorzystać okazję i zabawić się kosztem nastolatka. Wmawia mu, że należy do tajnego stowarzyszenia popularnych uczniów, a potem przekonuje, by przeszedł inicjację.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: