SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 208 - opis, streszczenie: Motor widmo

Szkoła odcinek 208 - opis, streszczenie: Motor widmo

03.12.2015, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 208 serialu paradokumentalnego w TVN w czwartek 3.12.2015, o godz. 16.00 streszczenie: Małgosia Kuc dołącza do jednej z klas gimnazjum. Dziewczyna jest poważnie chora - ma problemy z sercem. Zdenerwowanie tylko pogarsza stan jej zdrowia. Nikt w szkole nie wie o dolegliwościach uczennicy. Koleżanki chcą z niej zakpić i wymyślają historię o motorze widmo, który porywy dziewczyny ze szkoły.

Małgosia traktuje tę opowieść poważnie. Bardzo martwi się porwaniem jednej z nastolatek. Monika, która wymyśliła tę historię, prosi kolegę motocyklistę, by udawał groźnego przestępcę. W końcu doprowadza do tragedii.

Licealistka Marlena jest zakochana w Filipie, niestety bez wzajemności. Dziewczyna postanawia więc wzbudzić zazdrość wybranka, pisząc do siebie list od wymyślonego adoratora. Wyznaje też wychowawczyni, Teresie Kremer, że jej wielbiciel zamierza się dla niej zabić. Wkrótce intryga wychodzi na jaw.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: