SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Szkoła odcinek 200 - opis, streszczenie: Marihuana

Szkoła odcinek 200 - opis, streszczenie: Marihuana

23.11.2015, godz. 02:00
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tade
Szkoła: Dorota Godzic, Jagoda Pietruszkowna, Jan Mancewicz, Joanna Litwin Widera, Karol Wolski, konrad pondo, Maria Meyer, Patrice Nieckowski, Rafal Kosecki, Sabina Gluch, Sabina Kopec-Skotniczy, Tadeusz Lomnicki, Tomasz Dudziak, Wolfgang Hofer foto:

"Szkoła" odcinek 200 serialu paradokumentalnego w TVN w poniedziałek 23.11.2015, o godz. 15.25 streszczenie: Uczennica gimnazjum, Tosia, chce założyć obok szkoły ekologiczny ogródek z kwiatami i warzywami. Pomysł ten nie podoba się klasowej prymusce Klarze oraz rozrabiace Fabianowi.

Dziewczyna zazdrości Tosi przedsięwzięcia, które zyskało uznanie nauczycieli. Postanawia zemścić się na Tosi. Kupuje krzak marihuany i sadzi go w ogródku. Podejrzenie pada jednak na Fabiana. Ten postanawia pomóc Tosi, a jednocześnie oczyścić się z zarzutów.

Adam jest wybitnie uzdolnionym uczniem liceum. Nie ma w klasie żadnych znajomych. Postanawia to zmienić, zachowując się jak geniusze, o których przeczytał w internecie - palić papierosy, pić alkohol i robić wszystko, na co ma ochotę. Dziewczyna Adama, zmartwiona jego zachowaniem, mówi o wszystkim nauczycielom. Wkrótce pijany uczeń traci przytomność.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: