SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Skazane odc. 11 - opis, streszczenie: Adam obwinia Sylwię o problemy z synem

Skazane odc. 11 - opis, streszczenie: Adam obwinia Sylwię o problemy z synem

17.11.2015, godz. 02:00
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska), Łucja (Katarzyna Sawczuk), Maciek (Filip Gurłacz), Adam (Ireneusz Czop)
Skazane odc. 8. Sylwia (Monika Krzywkowska), Łucja (Katarzyna Sawczuk), Maciek (Filip Gurłacz), Adam (Ireneusz Czop) foto:

"Skazane" odc. 11 we wtorek 17.11.2015 o godz. 21.35 w Polsacie. "Skazane" odcinek 11 - streszczenie: Życie Sylwii wymyka się spod kontroli. Maciek okazuje się nie tak grzecznym i pilnym uczniem, jak jej się wydawało. Po wydarzeniach ostatniej nocy musi przenieść syna do innej szkoły i ustalić nowe zasady. Adam nie ukrywa swojego niezadowolenia. Uważa, że żona zaniedbała dom i niewystarczająco stara się w nowej pracy, którą dla niej zorganizował.

Magda i Klaudiusz biorą udział w próbnej sesji ślubnej. Zdjęcia przerywa telefon z więzienia. Okazuje się, że Roman, ojciec panny młodej, jest w szpitalu, a jego stan jest ciężki. Przed Natalią trudne chwile. Aby pomóc mężowi oczyścić się ze stawianych mu zarzutów, musi wyznać swoją wielką tajemnicę. Anna wybiera się w odwiedziny do Olafa. Tym razem nie jest jednak jedynym gościem u syna. Do Olafa przychodzi bowiem jego... dziewczyna.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: