SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Singielka odc. 134 - opis, streszczenie: Dorota zniszczy nowy biznes Elki

Singielka odc. 134 - opis, streszczenie: Dorota zniszczy nowy biznes Elki

17.05.2016, godz. 02:00
Singielka odcinek 134, Dorota (Izabela Kuna), Bajtek (Daniel Guzdek)
Po tym jak Paweł (Paweł Meyer) zemścił się na Natalii (Julia Kamińska), Elka (Paulina Chruściel) postanowiła razem z siostrą założyć własny portal. W 133 odcinku "SingielkiSingielka odcinek 134, Dorota (Izabela Kuna), Bajtek (Daniel Guzdek)" Dorota (Izabela Kuna) postanowi zrujnować nowy biznes Kowalikówny. Pomoże jej w tym Andrzej (Michał Sitarski) i Bajtek (Daniel Guzdek). Co się wydarzy w nowych odcinkach "Singielki"? foto:

''Singielka'' odcinek 134 w TVN, we wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.55. "Singielka" odc. 134 streszczenie: Elka próbuje zapomnieć o Tomaszu. On natomiast zgłasza się do pracy w jej portalu. Kobieta odmawia, gdyż fotografem została już Natalia. Tomasz nie potrafi ukryć rozczarowania. W dodatku Konrad ponownie organizuje misję ratunkową.

Tymczasem Andrzej przygotowuje aneksy do umów pracowników portalu. Jako pierwszy nową umowę otrzymuje Bajtek, którego Dorota szantażem zmusza do szpiegowania Elki. Monika jest zawiedziona, gdy dowiaduje się, że jej ukochany po raz kolejny uległ Dorocie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: