SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Rodzinka.pl 9 sezon odc. 183 - opis, streszczenie: Życiowy błąd

Rodzinka.pl 9 sezon odc. 183 - opis, streszczenie: Życiowy błąd

02.09.2016, godz. 02:00
Jesienna ramówka TVP 2016. Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski,
Jesienna ramówka TVP 2016. Rodzinka.pl. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, foto:

"Rodzinka.pl" 9 sezon odcinek 183 w piątek, 2.09.2016, o godz. 21.40 w TVP2. "Rodzinka.pl" odc. 183 - streszczenie: Boscy sprzedają dom i przenoszą się do apartamentu w Wilanowie. Nawzajem podtrzymują się w przekonaniu, że podjęli słuszną decyzję. Jednak drobne sprzeczki z nowymi sąsiadami oraz rozłąka z przyjaciółmi sprawiają, że Natalia ma coraz więcej wątpliwości.

Na domiar złego Kuba wyznaje rodzicom, że nie dostał się na wymarzone studia w Krakowie. Tomek z kolei zamieszkuje z Magdą. Ku zaskoczeniu rodziców we wszystkim zgadza się z ukochaną. Marysia zostaje matką i rola ta wystawia na próbę jej cierpliwość. Ludwik ma zamiar startować w triatlonie, a Marek ma pretensje do przyjaciół, że zrezygnowali z domu na rzecz betonowej dżungli.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: