SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Przyjaciółki 9 sezon odc. 106 - opis, streszczenie: Ela proponuje Patrycji, by zamieszkała z Mikołajem

Przyjaciółki 9 sezon odc. 106 - opis, streszczenie: Ela proponuje Patrycji, by zamieszkała z Mikołajem

20.04.2017, godz. 02:00
Przyjaciółki odcinek 106, Andrzej (Adam Adamonis)
Przyjaciółki odcinek 106, Andrzej (Adam Adamonis) foto:

Przyjaciółki 9 sezon odcinek 106 w czwartek, 20.04.2017, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 106 - streszczenie: Ela proponuje Patrycji, by zamieszkała z Mikołajem w ich domu. Patrycja umawia się z Wiktorem w greckiej restauracji. Wspólna kolacja zbliża ich do siebie. Anka odwiedza Julkę i Czarka w ich nowym, obskurnym mieszkaniu.

Córka jest nadal zła na ojca, ale Czarek stara się panować nad sytuacją. Paweł zacieśnia swoje relacje z Zosią i próbuje nadrobić stracony czas. Ankę boli jego zachowanie. Dorota zastanawia się nad ciągłymi rozmowami telefonicznymi Marcina z ukochaną. Wychodzi na jaw, że mężczyzna szuka mieszkania nie tylko dla siebie i żony, ale również dla kochanki. Zuza odzyskuje swoje stare stanowisko w banku. Obie z Iwoną dochodzą do wniosku, że lepiej połączyć siły niż rywalizować ze sobą. Markiewicz poznaje Marka - szefa ochrony, który wydaje się być nią zainteresowany. Robert przyjeżdża do Ingi. Po raz pierwszy widzi swoją córkę Marysię. Po bohaterskiej akcji Andrzeja, który brawurowo zawiózł Ingę do szpitala, zaczyna przekonywać się do niego.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: