SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Przyjaciółki 9 sezon odc. 104 - opis, streszczenie: Teściowa namawia Patrycję na wizytę u Wiktora

Przyjaciółki 9 sezon odc. 104 - opis, streszczenie: Teściowa namawia Patrycję na wizytę u Wiktora

06.04.2017, godz. 02:00
Przyjaciółki odcinek 101, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski), Beata (Karolina Nowakowska)
Przyjaciółki odcinek 101, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski), Beata (Karolina Nowakowska) foto:

Przyjaciółki 9 sezon odcinek 104 w czwartek, 06.04.2017, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 104 - streszczenie: Teściowa namawia Patrycję na wizytę u Wiktora, który jest prawnikiem. Udaje się na nią wraz z Ewą, która opisuje mu przebieg wydarzeń. Zośka nocuje u Pawła i Anki. Strzelecki mówi dzieciom, że dziewczyna jest jego córką. Ance zaś opowiada o jej matce i tym, jak się poznali.

Przytłoczona sytuacją kobieta postanawia omówić wszystko z przyjaciółkami i poradzić się ich. Tymczasem Zośka coraz lepiej dogaduje się z ojcem i chłopcami. Zostaje u nich na kolejną noc. Wkrótce Anka dowiaduje się, że matka Pawła wiedział, że ma on nieślubną córkę. Dagmar odwiedza Kate. Idą na wspólny na spacer z Mikołajem. Po drodze kobieta wyznaje prawdę Dagmarowi. Między Dorotą a Łukaszem dochodzi do kłótni przy kolacji. Jerzy, Inga i Hania podczas spaceru spotykają Zuzę i Andrzeja. Markiewicz sygnalizuje Jerzemu, że wie, co zamierza zrobić.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: