SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Przyjaciółki 8 sezon odc. 97 - opis, streszczenie: Inga planuje wyjechać do Stanów Zjednoczonych po Hanię

Przyjaciółki 8 sezon odc. 97 - opis, streszczenie: Inga planuje wyjechać do Stanów Zjednoczonych po Hanię

10.11.2016, godz. 02:00
Przyjaciółki odcinek 96, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki odcinek 96, Inga (Małgorzata Socha) foto:

Przyjaciółki 8 sezon odcinek 97 w czwartek, 10.11.2016, o godz. 22 w Polsacie. "Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 97 - streszczenie: Znajome jadą w odwiedziny do Ingi do szpitala. Dowiadują się, że wypisała się ona do domu na własne życzenie, a zdrowiu dziecka nic nie zagraża. Później przyjaciółka informuje je, że zamierza wylecieć do Stanów Zjednoczonych po Hanię. Robert jest niezadowolony, że nie uwzględniła go w swoich planach. Postanawia jej towarzyszyć. Chce wynająć na miejscu mieszkanie.

Teściowie Patrycji organizują przyjęcie jubileuszowe z okazji czterdziestej rocznicy ślubu. Podczas imprezy Iza, nowa partnerka Michała, cały czas nadskakuje jego rodzicom. Mężczyzna, by poradzić sobie z niecodzienną sytuacją, sięga po zbyt wiele kieliszków i kompletnie się upija. Anka postanawia spotkać się z Pawłem i porozmawiać o zaistniałej sytuacji. Przed kancelarią widzi go, jak odprowadza Joannę do taksówki i na pożegnanie całuje ją w policzek. Jest przekonana, że romans między nimi dalej trwa.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: