SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Przyjaciółki 7 sezon odc. 86 - opis, streszczenie: Inga oświadczy się Robertowi

Przyjaciółki 7 sezon odc. 86 - opis, streszczenie: Inga oświadczy się Robertowi

19.05.2016, godz. 02:00
Przyjaciółki odcinek 86, Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek)
Przyjaciółki odcinek 86, Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek) foto:

Przyjaciółki 7 sezon odcinek 86 w czwartek, 19.05.2016, o godz. 21 w Polsacie. "Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 86 - streszczenie: Edyta przyjeżdża z Kopenhagi i dzwoni do Michała, żeby umówić się z nim na spotkanie. Michał pod pretekstem odebrania od Stacha materiałów szkoleniowych spotyka się z koleżanką. W tym samym czasie do mieszkania Patrycji przychodzi Stach.

Do Warszawy przyjeżdża Jerzy. Inga bardzo się cieszy z przyjazdu ojca. Spotkana na ulicy Gośka zaprasza Pawła na kolację do swojego mieszkania. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie. Zuza w rozmowie z Ingą przyznaje, że nie chce się angażować w żaden związek, a Jasiek szuka kogoś "na poważnie". Mężczyzna odwiedza Zuzę bez zapowiedzi, a ona nie lubi tego typu niespodzianek. Mówi mu wprost, jak wygląda sytuacja. Jasiek jednak się nie poddaje.

Inga, Jerzy, Robert, Hania, Kate i Dagmar spotykają się, aby świętować zaręczyny Kate. Paweł udaje się na kolację do Gośki. W drodze otrzymuje telefon od zapłakanej Anki. Jego żona otrzymała wyniki biopsji, ale boi się otworzyć kopertę. Paweł natychmiast wyrusza do szpitala, gdzie pojawiają się także przejęte przyjaciółki.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: