SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Przyjaciółki 7 sezon odc. 79 - opis, streszczenie: Michał spowoduje wypadek Sebo

Przyjaciółki 7 sezon odc. 79 - opis, streszczenie: Michał spowoduje wypadek Sebo

31.03.2016, godz. 02:00
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79 Sebo (Modest Ruciński), Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79 Sebo (Modest Ruciński), Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

Przyjaciółki 7 sezon odcinek 79 w czwartek, 31.03.2016, o godz. 21 w Polsacie. "Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 79 - streszczenie: Kate przychodzi do mieszkania Ingi i oświadcza, że się do niej wprowadza. Zaskoczona Inga martwi się swoją nie najlepszą kondycją finansową. Anka z kolei smuci się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Paweł namawia ją, by została "luksusową panią domu". Za radą Zuzy i Patrycji Inga i Anka decydują się zamknąć lokal. Dziewczyny niepokoją się o przyszłość, ale Zuza nastraja je optymistycznie.

Nowy asystent Markiewicz, Darek, wyznaje jej, że praca w banku nie sprawia mu przyjemności, a jego prawdziwą pasją jest śpiew i kabaret. Przełożona namawia go, by spróbował swoich sił. Patrycja i Michał chcą wejść do nowego mieszkania, by zmierzyć kuchnię i łazienkę. Na ich drodze staje dozorca, który twierdzi, że nie może ich wpuścić. Michał jest wściekły, a zarazem zaniepokojony całą sytuacją. Kolejnego dnia, gdy telefonicznie ustala z deweloperem przyczyny zajścia, przypadkowo potrąca Sebo, który właśnie wychodził z Patrycją z salonu fryzjerskiego.

Źródło: Polsat
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: