SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Przyjaciółki 7 sezon odc. 76 - opis, streszczenie: Wieczór panieński Doroty ze striptizerami - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 7 sezon odc. 76 - opis, streszczenie: Wieczór panieński Doroty ze striptizerami - ZDJĘCIA

10.03.2016, godz. 02:00
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki 7 sezon. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat/ ipla.tv

Przyjaciółki 7 sezon odcinek 76 w czwartek, 10.03.2016, o godz. 21 w Polsacie. "Przyjaciółki" 7 sezon odcinek 76 - streszczenie: Inga zauważa nieznajomą kobietę w samochodzie Andrzeja. Hania ma z nią bardzo dobry kontakt. Gruszewska jest zaskoczona tym widokiem, ponieważ nie wiedziała, że jej były mąż z kimś się spotyka.

Paweł czeka na powrót Anki z wieczoru panieńskiego Doroty. Liczy, że spędzi z nią romantyczną noc. Gdy kobieta wraca, ich namiętny pocałunek przerywa dzwonek do drzwi... Zuza w drodze na do Stefy spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się do swojej mamy. Na obiedzie u Stefy pojawia się Jan (Marek Bukowski) ze swoją matką. Patrycja odsłuchuje na poczcie głosowej dziwne nagranie od Michała. Kobieta nabiera podejrzeń. Wieczorem odwiedza ją Sebo.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: