SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Powiedz TAK! ostatni odcinek 13 - opis, streszczenie: Michał zostawia Olgę dla Basi

Powiedz TAK! ostatni odcinek 13 - opis, streszczenie: Michał zostawia Olgę dla Basi

24.05.2016, godz. 02:00
Powiedz TAK! odc. 13. Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa)
Powiedz TAK! odc. 13. Michał (Mikołaj Roznerski), Olga (Sylwia Gliwa) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" ostatni odcinek 13 nowego serialu w telewizji Polsat we wtorek, 24.05.2016, o godz. 22.10. "Powiedz TAK!" odcinek 13 ostatni - streszczenie: Basia idzie z Justyną po wyniki. Lekarz zleca kolejną serię badań. Olga nalega, aby to Adamczyk zorganizowała jej przyjęcie weselne.

Tadeusz szantażuje Oskara. Dorota dowiaduje się, że Oskar nagrywa swoich klientów. Mają sposób, aby zamknąć usta Tadeuszowi. Olga kłóci się z Michałem o charakter uroczystości. Justyna, przyparta do muru, wyznaje Bartkowi, że zakochała się w Wiktorze. Między Bartkiem a Wiktorem dochodzi do kłótni. Brzozowski jest zaskoczony wyznaniem Basi.

Oskar zwierza się Zofii ze swoich kłopotów. Tymczasem Michał ucieka sprzed ołtarza. Wybiega za Basią z kościoła i wyznaje jej miłość. Olga jest zdruzgotana, a wściekła Basia ucieka w ramiona Wiktora. Kiedy go całuje, dostrzega w głębi mieszkania Justynę. Odchodzi bez słowa i zalewa się łzami. Bartek nie może się pogodzić ze stratą Justyny. Basia wraca do swojego nowego mieszkania. Zastaje tam Zofię i ogromny bukiet kwiatów. Ciotka daje jej życiową radę.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: