SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Powiedz TAK! odc. 8 - opis, streszczenie: Michał zrywa z Basią

Powiedz TAK! odc. 8 - opis, streszczenie: Michał zrywa z Basią

19.04.2016, godz. 02:00
Powiedz TAK! odc. 3 Tadzio (Kacper Janik), Michał (Mikołaj Roznerski), Basia (Katarzyna Zawadzka)
Powiedz TAK! odc. 3 Tadzio (Kacper Janik), Michał (Mikołaj Roznerski), Basia (Katarzyna Zawadzka) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 8 nowego serialu w telewizji Polsat we wtorek, 19.04.2016, o godz. 21.35. "Powiedz TAK!" odcinek 8 - streszczenie: Basia umawia się na obiad z ojcem. Przypadkiem spotykają strategicznego klienta Oskara, Tadeusza (Piotr Gąsowski).

Później razem z Wiktorem i Justyną omawiają kolejne zlecenie. Adamczyk pada ofiarą sceny zazdrości między Bartkiem, świadkową i jej narzeczonym, z której Bartek wychodzi z podbitym okiem.

W trakcie wesela ma miejsce awaria prądu. Świece i akustyczna muzyka w wykonaniu Wiktora zachwycają młodych i babcię panny młodej. Brzozowski budzi się w łóżku z poznaną na weselu dziewczyną. Niebawem Oskar dzwoni do córki z propozycją zlecenia, z którym wiąże niemałe profity.

Justyna zwierza się Basi, że chyba jest w ciąży. Kiedy Bartek wpada w panikę, zrywa z nim. Wiktor przeprowadza z przyjacielem męską rozmowę. Basia daje kosza Filipowi. Umawia się z Sandrą (Weronika Rosati), by omówić szczegóły wesela. Wkrótce Michał oświadcza Basi, że dla dobra rodziny nie może dalej z nią pracować. Wtedy ona wyznaje mu miłość.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: