SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Powiedz TAK! odc. 5 - opis, streszczenie: Basia z Wiktorem na kolacji u Michała

Powiedz TAK! odc. 5 - opis, streszczenie: Basia z Wiktorem na kolacji u Michała

29.03.2016, godz. 02:00
Powiedz TAK! odc. 5 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Michał (Mikołaj Roznerski)
Powiedz TAK! odc. 5 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Michał (Mikołaj Roznerski) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 5 nowego serialu w telewizji Polsat we wtorek, 29.03.2016, o godz. 21.35. "Powiedz TAK!" odcinek 5 - streszczenie: Basia wyciąga ciotkę z aresztu. Później razem z Wiktorem, Justyną i Bartkiem świętuje zlecenie od Ewy. Wieczór przerywa telefon od Zofii, która jest zażenowana zaproponowaną rolą w serialu.

Adamczyk zgłasza uwagi do umowy zaproponowanej przez Oskara. Choć nie daje tego po sobie poznać, ojciec jest z niej dumny. Basia informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, ponieważ klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia.

Oskar rozmawia za plecami Zofii z producentem serialu. Olga zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Atmosfera jest napięta, wszyscy czują się niezręcznie, a Michał jest zazdrosny o Basię. Adamczyk upija się do nieprzytomności, a rano budzi się w łóżku z Wiktorem. Ewa kłóci się z Janem (Tomasz Sobczak) o wizję ślubu. Ona chce imprezy z pompą, a on kameralnej uroczystości. Basia próbuje znaleźć złoty środek, by oboje byli szczęśliwi.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: