SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Powiedz TAK! odc. 10 - opis, streszczenie: Wiktor robi Basi scenę zazdrości o Filipa

Powiedz TAK! odc. 10 - opis, streszczenie: Wiktor robi Basi scenę zazdrości o Filipa

03.05.2016, godz. 02:00
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała)
Powiedz TAK! odc. 3 Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała) foto: Polsat

"Powiedz TAK!" odcinek 10 nowego serialu w telewizji Polsat we wtorek, 3.05.2016, o godz. 22.05. "Powiedz TAK!" odcinek 10 - streszczenie: Sandra składa pozew przeciwko Basi. Adamczyk dowiaduje się od macochy, że Oskar bardzo się przejął napaścią Tadeusza.

Basia przeprasza ojca za popsucie relacji z jego klientem. Po raz pierwszy od dawna cała trójka siada razem do kolacji. Nazajutrz Basia zjawia się w biurze Tadeusza. Mężczyzna grozi, że zniszczy kancelarię Oskara. Olga namawia Michała na drugie dziecko. Basia wstawia się za Wiktorem u Beaty. Przekonuje ją, by dała mu drugą szansę. Spotyka się też z Filipem.

Wiktor robi przyjaciółce scenę zazdrości. Podejrzewa, że ona i Filip sypiają ze sobą. Bartek wpada do kancelarii Oskara, ale Justyna nie chce z nim rozmawiać. Adamczyk wyrzuca go z biura. Mirek porywa Zofię na kolację. Basia i Justyna urządzają babską imprezę w mieszkaniu ciotki. Trzy singielki rozmawiają przy winie o mężczyznach. Wkrótce Basia podejmuje decyzję o wyprowadzce od Wiktora. Natomiast Justyna dowiaduje się, że jest ciężko chora.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: