SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Po prostu Maria odc. 1 - opis, streszczenie: Uboga Maria wyjeżdża z rodzinnej wioski do Mexico City

Po prostu Maria odc. 1 - opis, streszczenie: Uboga Maria wyjeżdża z rodzinnej wioski do Mexico City

05.09.2016, godz. 02:00
Po prostu Maria. Claudia Alvarez, Jose Ron, Ferdinando Valencia
Po prostu Maria. Claudia Alvarez, Jose Ron, Ferdinando Valencia foto: materiały prasowe TV4

"Po prostu Maria" odcinek 1 nowej telenoweli w TV4 w poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 17 w TVN. "Po prostu Maria" odcinek 1 streszczenie - Maria jest śliczną i niewinną dziewczyną, która całe życie spędziła na ubogiej farmie w małej wiosce. Chociaż jest bystra i pracowita, zrezygnowała ze szkoły, całkowicie poświęcając się gospodarstwu i opiece nad młodszym rodzeństwem, któremu musiała zastąpić zmarłą matkę.

Kiedy wierzyciel jej ojca, w zamian za umorzenie długu, chce Marii za żonę, dziewczyna postanawia wyjechać do Mexico City. Pina, koleżanka z rodzinnej wioski, pomaga jej znaleźć w mieście pracę służącej. Wkrótce Maria wpada w oko w Alejandrowi Rivalpaciowi, przystojnemu studentowi medycyny z bardzo bogatej rodziny.

Dziewczyna szybko ulega jego czarowi, choć Pina ma dla niej lepszego kandydata. Jest nim Cristobal, młody nauczyciel, który proponuje Marii pomoc w nauce. Dziewczyna nie dostrzega jego zainteresowania, ale jest zdeterminowana by nadrobić zaległości w edukacji. Nie zdaje sobie sprawy, że Alejandro nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich czynów, a nad jego głową zaczynają gromadzić się ciemne chmury. Wkrótce Maria stanie przed najtrudniejszymi życiowymi wyzwaniami, a jej silny charakter i wierność własnym zasadom nigdy nie pozwolą jej się poddać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: