SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pierwsza miłość odc. 2364 - opis, streszczenie: Olek chce naprawić wyrządzoną wujkowi przykrość

Pierwsza miłość odc. 2364 - opis, streszczenie: Olek chce naprawić wyrządzoną wujkowi przykrość

31.10.2016, godz. 02:00
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz)
Pierwsza miłość. Luiza (Klaudia Halejcio), Ola (Dominika Kojro), Mikser (Błażej Michalski), Sabina (Urszula Dębska), Błażej (Paweł Krucz) foto:

"Pierwsza miłość" odcinek 2364 w poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 18. "Pierwsza miłość" odcinek 2364 - streszczenie. Olek chce naprawić wyrządzoną wujkowi przykrość

Olek chce naprawić wyrządzoną wujkowi przykrość i wspólnie z proboszczem umawiają Seweryna i Kazanową na randkę w ciemno. Przyjaciele Seweryna opacznie rozumieją intencje Olka i postanawiają się na nim zemścić. W czasie pobytu na Mazurach Ola wciąż rywalizuje z Luizą o Miksera. Między dziewczynami dochodzi do kłótni, która kończy się niebezpiecznym wypadkiem. Tymczasem obrażona Daria postanawia wrócić do domu. Spotyka się z prawnikiem, który doradza jej, aby założyła własną działalność, pozbawiając wspólniczkę praw do jej własności intelektualnej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: