SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pierwsza miłość, odc. 1352 - OPIS, STRESZCZENIE odcinka 1352 Pierwszej miłości: Śmiałek spotyka Aurelię

Pierwsza miłość, odc. 1352 - OPIS, STRESZCZENIE odcinka 1352 Pierwszej miłości: Śmiałek spotyka Aurelię

29.09.2011, godz. 02:25
Pierwsza miłość
foto: ATM Grupa

Śmiałek pomaga Patrykowi odzyskać Mirka. W drodze do Wrocławia spotyka Aurelię, której proponuje nocleg. Policja przesłuchuje pracownika szpitala, którego wskazała Ola. Sabina zakłada się z Dagą, o to, która pierwsza uwiedzie Radka. Chłopak słyszy o czym rozmawiają dziewczyny i zamierza to wykorzystać.

Śmiałek postanawia pomóc Patrykowi w odzyskaniu Mirka. W tym celu obaj udają się do Wrocławia. W drodze powrotnej zauważają stojący na poboczu samochód. Jego kierowcą jest Aurelia (Małgorzata Sadowska). Ojciec Emilki jest zauroczony elegancką kobietą i oferuje jej nocleg w swoim domu.

>>> Pierwsza miłość - wszystko o serialu na SUPERSERIALE.pl

Pracownik szpitala, którego Ola wskazała jako sprawcę napadu, zostaje przesłuchany przez policję. Wkrótce Błażej przekazuje Mikserowi kolejne informacje na temat "Nożownika".

Daga i Sabina obmyślają wspólną strategię pierwszej kolekcji. W poszukiwaniu inspiracji udają się na zakupy do różnych sklepów i hurtowni. Podczas ich nieobecności do salonu przychodzi Grażyna, która zauważa Radka flirtującego z piękną kurierką. Gdy Wekslerówna wraca do lokalu, zastaje w nim matkę. Stwierdza bez ogródek, że czuje się przez nią kontrolowana.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Wkrótce zakłada się z Dagą o to, która z nich szybciej uwiedzie Radka. Chłopak podsłuchuje ich rozmowę. Zamierza wykorzystać okazję i zabawić się kosztem dziewczyn.

autor: oprac. Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: