SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pielęgniarki odc. 317 - opis, streszczenie: Chory psychicznie konkubent ryzykuje życie dziecka

Pielęgniarki odc. 317 - opis, streszczenie: Chory psychicznie konkubent ryzykuje życie dziecka

01.12.2016, godz. 02:00
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie foto: Polsat

"Pielęgniarki" odcinek 317 serialu paradokumentalnego w Polsacie w czwartek, 1.12.2016, o godz. 12.00. "Pielęgniarki" odcinek 317 streszczenie - Chory na CHAD mężczyzna w stanie euforii namówił syna swojej partnerki do niezbepiecznej zabawy przez którą trafił do szpitala.

Do szpitala trafia ośmioletni Maciek Stanny, który spadł z roweru. Okazuje się, że chłopiec chciał zaimponować Oskarowi, partnerowi swojej mamy, który namawiał go na różne ryzykowne zabawy. Gdy prawda wychodzi na jaw, Romek, ojciec Maćka, postanawia sprawdzić partnera byłej żony. Zdobywa poufne informacje o Oskarze - okazuje się, że mężczyzna cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i w momentach euforii wpada na ryzykowne pomysły, w które wciągał ośmiolatka. Kiedy Alicja odkrywa, że Oskar zataił przed nią chorobę i naraził życie jej syna na niebezpieczeństwo, zrywa z nim. Z czasem zbliża się do byłego męża. Tymczasem chory psychicznie Oskar namawia pielęgniarkę Jadwigę do zakupu nowoczesnego urządzenia do nauki języków obcych dla niemowląt. Nieświadoma choroby mężczyzny świeżo upieczona babcia jest gotowa zainwestować w przyszłość ukochanego wnuczka.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: