SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pielęgniarki odc. 310 - opis, streszczenie: Matka chorej Julki nie pozwala jej utrzymywać kontaktu z rówieśnikami

Pielęgniarki odc. 310 - opis, streszczenie: Matka chorej Julki nie pozwala jej utrzymywać kontaktu z rówieśnikami

22.11.2016, godz. 02:00
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie foto: Polsat

"Pielęgniarki" odcinek 310 serialu paradokumentalnego w Polsacie we wtorek, 22.11.2016, o godz. 12.00. "Pielęgniarki" odcinek 310 streszczenie - Matka Julki Kani nie pozwala jej spotkać się ze czytelnikiem jej bloga. Chłopak nie wie, że dziewczyna jest chora. Kiedy matka mówi mu o stanie zdrowotnym córki, ta się wścieka. Ma dość nadopiekuńczej matki.

 

Szesnastoletnia blogerka Julia Kania choruje na mukowiscydozę. Dziewczyna trafia do szpitala z powodu problemów z oddychaniem. Towarzyszy jej mama Paulina, która chorej córce podporządkowała całe swoje życie. Julia ma dość nadopiekuńczej matki i brakuje jej kontaktów z rówieśnikami. Umawia się więc z jednym z czytelników swojego bloga. Chłopak nie wie, że Julia jest ciężko chora. Paulina sprzeciwia się tej znajomości, lecz nastolatka stawia na swoim. Maciek przyjeżdża do szpitala i dowiaduje się o chorobie Julii. Nastolatka, wściekła na matkę za to, że wyznała chłopakowi prawdę, znika. Tymczasem pielęgniarka Ania dowiaduje się, że u jej ojca stwierdzono białaczkę. Nie może być jednak dawcą. Kobieta kontaktuje się z nieślubnym synem rodzica i prosi o pomoc. Paweł nie chce się zgodzić na badania. Twierdzi, że ojciec Ani jest dla niego obcym, nic nie znaczącym człowiekiem.

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: