SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pielęgniarki odc. 284 - opis, streszczenie: 18-letnia Marta trafia na oddział chirurgii z atakiem wyrostka robaczkowego

Pielęgniarki odc. 284 - opis, streszczenie: 18-letnia Marta trafia na oddział chirurgii z atakiem wyrostka robaczkowego

13.10.2016, godz. 02:00
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie foto: Polsat

"Pielęgniarki" odcinek 284 serialu paradokumentalnego w Polsacie w czwartek, 13.10.2016, o godz. 12.00. "Pielęgniarki" odcinek 284 streszczenie - 18-letnia Marta trafia na oddział chirurgii z atakiem wyrostka robaczkowego.

18-letnia Marta trafia na oddział chirurgii z atakiem wyrostka robaczkowego. Dziewczyna za wszelką cenę chce uniknąć operacji. Zgadza się jedynie na laparoskopię, jednak trzeba na nią zaczekać. Wtedy pacjentka na własne żądanie postanawia opuścić szpital, ale jej stan dramatycznie się pogarsza i lekarze muszą natychmiast operować. Marta jest niepocieszona - ma teraz na brzuchu straszną bliznę. Tymczasem pielęgniarka Ewa Dąbrowska przychodzi na zastępstwo na oddział chirurgii. Pielęgniarka zauważa, że Danusia Wieczorek jest bardzo przygnębiona. Danusia ma problemy w domu, nie jest w stanie zająć się swoim małym synkiem, jest zmęczona, zdenerwowana, ciągle kłóci się z mężem, na którego spadły wszystkie domowe obowiązki. Ewa namawia Danusię na wizytę u psychiatry.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: