SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pielęgniarki odc. 282 - opis, streszczenie: Syn znajduje w domu broń i fałszywe dokumenty swojego ojca

Pielęgniarki odc. 282 - opis, streszczenie: Syn znajduje w domu broń i fałszywe dokumenty swojego ojca

11.10.2016, godz. 02:00
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie foto: Polsat

"Pielęgniarki" odcinek 282 serialu paradokumentalnego w Polsacie we wtorek, 11.10.2016, o godz. 12.00. "Pielęgniarki" odcinek 282 streszczenie - 38-letni Krzysztof Polecki trafia na oddział chirurgii z wypadku samochodowego. Jego syn przypadkiem odkrywa w domu broń i dokumenty ze zdjęciem swojego ojca, wystawione na inne nazwisko.

38-letni Krzysztof Polecki trafia na oddział chirurgii z wypadku samochodowego. Krzysztof jest biznesmenem i kocha swoją rodzinę. Jego syn , Mateusz, zbuntowany nastolatek, przypadkiem odkrywa w domu broń i dokumenty ze zdjęciem swojego ojca, wystawione na inne nazwisko. Rozpoczyna własne śledztwo - podejrzewa ojca o to, że ma związki z mafią, a także, że zdradza żonę. Tymczasem pielęgniarka Danusia wybiera się do domu. Jednak Roma uświadamia jej, że źle spojrzała na grafik - dzisiaj ma nocny dyżur. Danusia zostaje na oddziale. Okazuje się, że to Roma podstępnie podmieniła dyżury, ponieważ umówiła się na spotkanie z mężczyzną, który prawdopodobnie zostanie dyrektorem szpitala.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: