SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Pielęgniarki odc. 255 - opis, streszczenie: 18-letnia Sylwana z powodu anemii trafia do szpitala

Pielęgniarki odc. 255 - opis, streszczenie: 18-letnia Sylwana z powodu anemii trafia do szpitala

02.09.2016, godz. 02:00
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie
Pielęgniarki - nowy serial paradokumentalny w Polsacie foto: Polsat

"Pielęgniarki" odcinek 255 serialu paradokumentalnego w Polsacie w piątek, 2.09.2016, o godz. 12.00. "Pielęgniarki" odcinek 255 - streszczenie: Na oddział wewnętrzny trafia 18-letnia Sylwana Jamróz, która z powodu anemii wymaga hospitalizacji. Jej ojciec Tadeusz uważa, że powinna szybko wrócić do domu.

Okazuje się, że nastolatka opiekuje się sparaliżowaną po wypadku samochodowym matką. Pobyt w szpitalu przedłuża się jednak, ponieważ badający dziewczynę lekarz ginekolog odkrywa u niej cięcia na wewnętrznych stronach ud. 22-letni student psychologii, Łukasz Smoliński, który jako pacjent również przebywa w szpitalu, podejrzewa, że nastolatka sama się okalecza. Nastolatka wyznaje mu, że opieka nad matką ją przerasta. Tymczasem osamotniona pielęgniarka Małgosia Paprocka przyjmuje zaproszenie na kolację od Tadeusza Jamróza. Mężczyzna prosi, by zgodziła się zająć jego żoną.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: