SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 5 sezon odc. 12 - opis, streszczenie: Trwają przygotowania do ślubu Igi i Marcina

O mnie się nie martw 5 sezon odc. 12 - opis, streszczenie: Trwają przygotowania do ślubu Igi i Marcina

18.11.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 5 odc 1. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odc 1. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 12 w TVP2 w piątek, 25.11.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 12 -  streszczenie: Trwają przygotowania do ślubu Igi i Marcina. Małecka nie dość, że nie może brać w nich udziału, to jeszcze musi przeprowadzić się tymczasowo do Krzyśka.

Trwają przygotowania do ślubu Igi i Marcina. Małecka nie dość, że nie może brać w nich udziału, to jeszcze musi przeprowadzić się tymczasowo do Krzyśka. Sprawą interesują się Ewa, pani Irenka oraz mama Igi. Z kolei Marcin próbuje zasięgnąć informacji na temat relacji Joanny i Pawła, ale kobieta nie daje się podejść. Informacja o tym dociera do Radeckiego, który w mocnych słowach daje przyjacielowi do zrozumienia, by nie wtrącał się w jego życie. O Pawle i Joannie dowiaduje się też Zarzycki, który dzwoni do Adama i radzi, by jak najszybciej zjawił się w Polsce i pilnował swojego małżeństwa.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: