SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 5 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Szczęśliwy Marcin oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką

O mnie się nie martw 5 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Szczęśliwy Marcin oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką

04.11.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 5 odc 1. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 odc 1. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 11 w TVP2 w piątek, 18.11.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 11 -  streszczenie: Szczęśliwy Marcin oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką. Paweł jako jedyny nie spieszy z życzeniami dla przyszłego pana młodego. Uważa bowiem, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem do restauracji Aśki.

Szczęśliwy Marcin oświadcza wszystkim, że żeni się z Małecką. Paweł jako jedyny nie spieszy z życzeniami dla przyszłego pana młodego. Uważa bowiem, że to zła decyzja. Obaj adwokaci jadą na spotkanie z klientem do restauracji Aśki. Radecki próbuje ukryć przed kolegą, że doskonale zna ten lokal. Kaszuba jednak dość szybko rozszyfrowuje jego gierki. Tymczasem Joanna oferuje prawnikowi, że może zorganizować jego ślub. Marta za namową Marcina postanawia ostatecznie rozmówić się z Krzyśkiem. Z kolei u pani Irenki zjawia się lekarz, który na skutek zabawnego zbiegu okoliczności, oskarża kobietę o spisek. W kancelarii zjawia się klient, który okazuje się złodziejem. Ewa i Łukasz, którzy padli jego ofiarą próbują namierzyć przestępcę. Przy okazji spędzają ze sobą dzień.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: