SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 5 sezon odc. 10 - opis, streszczenie: Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem.

O mnie się nie martw 5 sezon odc. 10 - opis, streszczenie: Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem.

28.10.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 9 Iga (Joanna Kulig) Oliwka (Oliwia Dąbrowska)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 9 Iga (Joanna Kulig) Oliwka (Oliwia Dąbrowska) foto:

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 10 w TVP2 w piątek, 04.11.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 10 -  streszczenie: Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem. Ewa namawia ją, by wykazała się cierpliwością. Oliwka prowadzi ożywioną internetową korespondencję z Kubą. W końcu umawia się z nim na spotkanie pod szkołą. Niestety kolega się spóźnia. Rozżalona Oliwka dzieli się z matką historią tej znajomości.

Iga, Krzysiek i Marcin chcą złapać na gorącym uczynku pedofila, który może zagrażać Oliwce. Małecki pisze w imieniu dziewczynki wiadomość do jej internetowego znajomego, by zwabić go w pułapkę. Matka Oliwki w obawie o bezpieczeństwo córki, pozostaje w kontakcie z policją. Marta próbuje przeprosić Krzyśka za swoją bolesną pomyłkę, ale niedoszły narzeczony pozostaje nieugięty. Pani Irenka postanawia zwrócić na siebie uwagę przystojnego lekarza kardiologa, ale on wydaje się nieczuły na jej wdzięki. W kancelarii Zarzycki&Kaszuba zjawia się Aśka, która prosi o pomoc prawną Marcina. Przypadkiem wpada na Pawła i tak dowiaduje się, że pracuje on w kancelarii ojca. Przed Marcinem jednak udają, że spotkali się pierwszy raz.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: