SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 5 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Krzysiek oskarżony o molestowanie

O mnie się nie martw 5 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Krzysiek oskarżony o molestowanie

02.09.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 5 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała)
O mnie się nie martw 5 sezon. Iga (Joanna Kulig), Marcin (Stefan Pawłowski), Krzysiek (Paweł Domagała) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 1 w TVP2 w piątek, 2.09.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 1 -  streszczenie: Iga i Marcin w drodze na ślub Eweliny i Jacka wstępują na Żelazną po Irenkę i Krzyśka, który jest świadkiem. Małecki oświadcza przyjaciołom, że nigdzie się nie wybiera, ale po reprymendzie Igi zmienia zdanie.

To jednak dopiero początek kłopotów. Podczas ceremonii pan młody usiłuje wyznać coś bardzo ważnego narzeczonej, a Kaszuba odbiera telefon od Góreckiego. Razem z Małeckim opuszczają salę. W drodze do prokuratury mijają Patrycję, która oskarżyła Krzyśka o molestowanie. Górecki nie ma dobrych wieści - Małeckiego czeka rozprawa. Marta jest załamana. Na szczęście Iga wpada na pomysł, jak pomóc byłemu mężowi.

W kancelarii ruszają darmowe porady prawne i panuje chaos. W tym czasie w biurze zjawia się Paweł Radecki, kolega ze studiów Marcina, który właśnie podjął tam pracę. Dostaje dawny gabinet Tomka. Radecki znajduje kopertę należącą do Igora, z dopiskiem, by otworzyć list po jego śmierci. W pomoc planującemu samobójstwo mężczyźnie angażuje się Iga, która z tego powodu wikła się w konflikt z nowym mecenasem. Tymczasem dawni koledzy wybierają się razem do baru.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: