SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7 - opis, streszczenie: Iga boi się, że straci Marcina

O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7 - opis, streszczenie: Iga boi się, że straci Marcina

22.04.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 7. Laura (Katarzyna Zielińska), Marcin (Stefan Pawłowski) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 7 w TVP2 w piątek, 22.04.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 7 -  streszczenie: Iga dowiaduje się od Marcina o szczegółach jego znajomości ze stewardesą Kingą, matką 6-letniego Mateusza. Próbuje powściągnąć emocje, choć nie jest jej łatwo. Jej rozdrażnienie daje o sobie znać w kolejnym starciu z Grześkiem w ośrodku wychowawczym.

Tymczasem mecenas Kaszuba kolejny raz staje przeciwko swemu ojcu w sprawie o działanie na szkodę spółki. Marek nie wyczuwa, że syn przechodzi właśnie trudny czas. Sam jest pod presją, bo zmiany w kancelarii zaczynają go przytłaczać i nawet powrót Wiktora niewiele może tu pomóc. Marcin deklaruje swoją pomoc, ale Marek ignoruje jego propozycję. Krzysiek także jest w kiepskim nastroju. Po informacji o oświadczynach Tomka, dowiaduje się, że Marta wyjeżdża z Podhalskim do Stanów. Chwyta się nieuczciwych metod i z pomocą Stasia postanawia obrzydzić jej pomysł wyjazdu. Akcja przynosi nieoczekiwany rezultat, a Marta zmienia zdanie o Krzyśku.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: