SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Marta całuje Krzyśka

O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Marta całuje Krzyśka

20.05.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 11 Krzysiek (Paweł Domagała), Marta (Katarzyna Ankudowicz) foto: O mnie się nie martw Facebook/ Instagram, omniesieniemartw.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 11 w TVP2 w piątek, 20.05.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 11 -  streszczenie:Krzysiek rozwija autorską wersję usług domowych dla singielek z wielkiego miasta. Pomaga też Stasiowi i Helence, którzy zaangażowali się w pewną akcję w szkole. W tym czasie Iga i Marcin próbują wrócić do równowagi po ostatnich zawirowaniach.

Kaszuba staje na rzęsach, by ukochana znowu poczuła się przy nim bezpiecznie. W kancelarii zaostrza się spór między mecenasem i Laurą a Markiem. Chodzi o nowego asystenta Łukasza Drzewieckiego. W tym samym czasie w biurze zjawia się rozwodząca się para, która zamierza podzielić majątek. Nowi klienci kancelarii budzą zainteresowanie Igi. Ku radości Krzyśka w Warszawie zjawia się Marta. Ich burzliwe spotkanie kończy się w sposób, który zaskakuje oboje.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: