SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10 - opis, streszczenie: Marcin zarzuca Kindze, że chciała złapać go na cudze dziecko

O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10 - opis, streszczenie: Marcin zarzuca Kindze, że chciała złapać go na cudze dziecko

13.05.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig)
O mnie się nie martw 4 sezon odc. 10. Marcin (Stefan Pawłowski), Iga (Joanna Kulig) foto: omniesieniemartw.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 10 w TVP2 w piątek, 13.05.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 4 sezon odcinek 10 -  streszczenie: Marcinowi puszczają nerwy. W środku nocy jedzie do Łodzi, by na gorąco porozmawiać z Kingą. Pozostawiona w Warszawie Iga może jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Zdenerwowana zwierza się Andrzejowi ze swoich lęków i wątpliwości. Przy okazji udaje jej się porozumieć z Grześkiem, wychowankiem ośrodka, z którym do tej pory nie potrafiła się dogadać.

Tymczasem w sortowni odbywa się dla chłopaków przymusowy kurs właściwego postępowania z kobietami. Trenerką jest Ewelinka, która po lekturze powieści Marthy Friday postanowiła zmienić Jacka i jego przyjaciół w prawdziwych dżentelmenów. Jako pierwszy trudów metamorfozy nie wytrzymuje Pękała, któremu z pomocą przychodzi niezawodna pani Irenka. Wojtek nieoczekiwanie odkrywa sekret kobiety.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: