SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 3 sezon odc. 13 - opis, streszczenie: Iga zwolniona z pracy!

O mnie się nie martw 3 sezon odc. 13 - opis, streszczenie: Iga zwolniona z pracy!

04.12.2015, godz. 02:00
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 13 (odc. 39). Iga Małecka (Joanna Kulig), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
O mnie się nie martw 3 sezon odcinek 13 (odc. 39). Iga Małecka (Joanna Kulig), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk) foto: O mnie się nie martw Facebook/ vod.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 13 w TVP2 w piątek, 4.12.2015, o godz. 20.10. "O mnie się nie martw" 3 sezon odcinek 13 -  streszczenie: Marcin zostaje ponownie zatrzymany, a groźba sprawy karnej staje się niebezpiecznie realna. Iga, która nie może nic zrobić, obserwuje rozwój sytuacji. W końcu błaga o pomoc Laurę. Kobieta decyduje się na krok, który może poważnie zaszkodzić jej karierze. Po rozmowie z nią Łukasz decyduje się złożyć kolejne zeznania w sprawie Marcina.

Tymczasem ku zaskoczeniu Krzyśka Filip zabiera dziewczynki na całodniową wizytę u Zuzanny. Spotkanie kończy się jednak szybciej niż było to zaplanowane, a Krzysiek musi przyjść Filipowi z pomocą. Kiedy wydaje się, że wszystko wraca do normy, Łukasz podejmuje decyzję, która zmusza do działania nie tylko Igę i Marcina, ale także Krzyśka z Filipem. Nadchodzi dzień ślubu Joanny i Adama. Nie obędzie się bez komplikacji.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: