SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na Wspólnej odc. 2502 - opis, streszczenie: Anastazja chce przekonać brata do zaniechania zemsty na Tomku

Na Wspólnej odc. 2502 - opis, streszczenie: Anastazja chce przekonać brata do zaniechania zemsty na Tomku

28.06.2017, godz. 02:00
Na Wspólnej. Ola (Marta Wierzbicka)
Na Wspólnej. Ola (Marta Wierzbicka) foto: x-news

"Na Wspólnej'' odcinek 2502 w TVN, w środę 28.06.2017, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2502 streszczenie: Anastazja stara się przekonać brata do zaniechania zemsty na Tomku. Nowak chce z nim porozmawiać. Partnerka ostrzega go, że Joachim jest nieobliczalny. Na szczęście z powodzeniem ukrywa ona swój związek. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, że brat obserwuje ich spotkanie.

Smolny znajduje w gazecie negatywną recenzję poczynań aktorskich Marceliny. Postanawia wyjaśnić tę sprawę z jej mężem. Gwiazda jest wściekły, ale znalazł już rozwiązanie tego problemu. Kupił redakcję i chce, żeby Krzysztof został redaktorem naczelnym. Darek jedzie do szpitala psychiatrycznego, w którym zamknięty jest Woźniak - jeden z uczestników bójki w pociągu. Próbuje przekonać lekarza, by pozwolił mu porozmawiać z pacjentem. Żbik spotyka się też z sędzią i pokazuje mu fragment filmu z pociągu.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: