SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na Wspólnej odc. 2498 - opis, streszczenie: Olaf musi stawić się u prokuratora

Na Wspólnej odc. 2498 - opis, streszczenie: Olaf musi stawić się u prokuratora

22.06.2017, godz. 00:38
Na Wspólnej, odcinek 2597, Agnieszka (Katarzyna Walter)
Agnieszka zmieniła fryzurę, a wiadomo, że kiedy kobieta zmienia swoje włosy, to chce zmienić swoje życie! W 2597 odcinku serialu "Na Wspólnej" nastąpił koniec jej związku z Darkiem (Michał Mikołajczak). foto: x-news

"Na Wspólnej'' odcinek 2498 w TVN, w środę 21.06.2017, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2498 streszczenie: Darek przekazuje Olafowi informację, że dziś mają stawić się u prokuratora. Jego zdaniem chodzi o zmianę zarzutów na lżejsze. Jednak po spotkaniu Żbik jest wściekły na Olafa. Zastanawia się nad tym, czy nie zrezygnować z bronienia Kubickiego.

Maciek po zawale leży w szpitalu, zaś odpowiedzialność za agencję spada na Kingę. Rozdzielanie zadań w zespole niespodziewanie przerywa Roma. Między nią a Brzozowską dochodzi do poważnej kłótni. Żona Maćka twierdzi, że jest upoważniona do podejmowania decyzji w jego imieniu. Anastazja odwiedza brata w więzieniu. Zapewnia, że nie kontaktuje się z Tomkiem. Tymczasem Nowak pyta Marię, czy Anastazja wciąż jest nim zainteresowana. Odpowiedź Ziębowej prowokuje rozmowę o sprawie rozwodowej, która ma się odbyć następnego dnia, oraz szansach na przetrwanie małżeństwa Marii i Włodka.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: