SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na Wspólnej odc. 2270 - opis, streszczenie: Tosia zamieszka z biologicznym ojcem?

Na Wspólnej odc. 2270 - opis, streszczenie: Tosia zamieszka z biologicznym ojcem?

10.05.2016, godz. 02:00
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

''Na Wspólnej'' odcinek 2270 w TVN, we wtorek 10.05.2016, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2270 streszczenie: Kornacki przeprowadza z Tosią poważną rozmowę. Proponuje jej, by razem zamieszkali. Zuza i Kamil uprzedzają o tym Ulę, która wpada w rozpacz.

Honorata zwierza się Marii, że Roman praktycznie przestał do niej dzwonić z sanatorium. W tym czasie Hoffer jest na romantycznym spacerze z Sabiną. Kobieta radzi mu, żeby zaczął myśleć o przyjemnościach, których może zaznać poza domem.

Sławek, po rozmowie z kolegami w policji, ostrzega Weronikę, by więcej nie odwiedzała klubu Bajadera. Do Roztockiej przychodzi koleżanka Iriny, która słyszała, że bandyci chcą się pozbyć Ukrainki. Weronika postanawia użyć podstępu i informuje policję, że w Bajaderze ktoś znęca się nad młodą dziewczyną.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: