SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na Wspólnej odc. 2268 - opis, streszczenie: Włodek i Roman szaleją w uzdrowisku

Na Wspólnej odc. 2268 - opis, streszczenie: Włodek i Roman szaleją w uzdrowisku

05.05.2016, godz. 02:00
Na Wspólnej odcinek 2265. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Sabina (Aldona Jankowska)
Na Wspólnej odcinek 2265. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Sabina (Aldona Jankowska) foto: TVN/X-NEWS

''Na Wspólnej'' odcinek 2268 w TVN, w czwartek 5.05.2016, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2268 streszczenie: Ola oszukuje wszystkich, że ma chłopaka. Kłamstwo wydaje się przypadkiem, kiedy Marek widzi córkę z Klaudią. Nie może uwierzyć w to, co robią dziewczyny.

Tymczasem Włodek namawia Romana, by zrezygnowali z uzdrowiskowych zabaw. Dostają jednak zaproszenie na wieczorną partyjkę brydża od Sabiny i innej kuracjuszki. W tym samym czasie ich żony mierzą się z codziennymi problemami. Urząd Skarbowy zdejmuje wreszcie blokadę z firmowego konta Maksa i Ilony. Brzozowski jest przekonany, że to zasługa Izabeli. Później Zdybicka odbiera telefon od naczelnika skarbówki, który chce, żeby kobieta okazała mu wdzięczność. Iza zauważa dziwne zachowanie Ilony.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: