SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na Wspólnej odc. 2265 - opis, streszczenie: Włodek i Roman przyjeżdżają do sanatorium

Na Wspólnej odc. 2265 - opis, streszczenie: Włodek i Roman przyjeżdżają do sanatorium

02.05.2016, godz. 02:00
Na Wspólnej odcinek 2265. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Sabina (Aldona Jankowska)
Na Wspólnej odcinek 2265. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Sabina (Aldona Jankowska) foto: TVN/X-NEWS

''Na Wspólnej'' odcinek 2265 w TVN, w poniedziałek 2.05.2016, o godz. 20.15. "Na Wspólnej" odc. 2265 streszczenie: Dagmara namawia Olę na wieczorne wyjście do klubu. Zimińska zabiera ze sobą Klaudię. Kiedy Ola i Dagmara bawią się razem na parkiecie, Klaudia patrzy na nie z zazdrością. Traci cierpliwość w momencie, gdy jej ukochaną zaczyna adorować jakiś mężczyzna.

Tymczasem Włodek i Roman przyjeżdżają do sanatorium. Zięba marzy, żeby porządnie się najeść. Podczas wieczorku zapoznawczego nie rozstaje się z talerzykiem ciasteczek, zaś Hoffer tańczy z sanatoryjną pięknością. Krzysztof popada w przygnębienie, czuje bowiem, że całkowicie się wypalił. Wyrzuca też sobie sprzedaż domu sporo poniżej jego wartości. Złość wyładowuje na innym kierowcy, stojąc w korku. Basia jest tym przerażona.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: