SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na noże odc. 8 - opis, streszczenie: W Bistro u Antoniego pojawia się Serafin i proponuje Jackowi współpracę

Na noże odc. 8 - opis, streszczenie: W Bistro u Antoniego pojawia się Serafin i proponuje Jackowi współpracę

22.10.2016, godz. 02:00
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski)
Na noże odcinek 7, Wiola (Weronika Książkiewicz), Darek (Piotr Stramowski) foto:

"Na noże" odcinek 8 nowego serialu w TVN w niedzielę, 21.10.2016, o godz. 21.30. "Na noże" odcinek 8 streszczenie - W Bistro u Antoniego pojawia się Serafin i proponuje Jackowi współpracę. Okazuje się, że jego wizyta nie była przypadkowa. Razem z Wiolą snują bowiem plany związane z Majchrzakiem oraz jego lokalem. Waldek chce wynająć pracowników restauracji. Zlecenie dotyczyć będzie cateringu na wesele jego przyjaciół.

Zuza, Jacek i Patryk liczą, że pomoże im to poprawić sytuację finansową. Ola chce zaimponować swoją znajomością hip-hopu DJ-owi, w którym jest zakochana. Szybko okazuje się, że nie ma o tym pojęcia. W dodatku widzi, jak Damian całuje się z inną. Tymczasem na weselu Waldek próbuje zbliżyć się do Zuzy. W końcu dochodzi do pocałunku. Jacek na chwilę traci smak - to pierwszy niepokojący symptom. Wiola rozsiewa plotki o trudnej sytuacji Bistra u Antoniego. Nagle do restauracji przychodzą dostawcy, żądając spłaty zaległości. Patryk zatrudnia Justynę jako kelnerkę. Jacek nawiązuje współpracę z Serafinem, który zaczyna wspierać lokal finansowo, ale wprowadza swojego menadżera - Wiolę.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: