SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Na noże odc. 6 - opis, streszczenie: Zuza i Jacek spędzają razem noc

Na noże odc. 6 - opis, streszczenie: Zuza i Jacek spędzają razem noc

08.10.2016, godz. 02:00
Na noże odc. 5. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz)
Na noże odc. 5. Jacek (Wojciech Zieliński), Zuza (Joanna Jarmołowicz) foto:

"Na noże" odcinek 6 nowego serialu w TVN w niedzielę, 9.10.2016, o godz. 21.30. "Na noże" odcinek 6 streszczenie - Zuza i Jacek spędzają razem noc. Następnego dnia zostają prawie nakryci przez Waldka. Dziewczynie udaje się jednak uniknąć spotkania z byłym narzeczonym.

Tymczasem Toute Varsovie zdobywa znakomite recenzje. Beata odkrywa, że Ola uciekła z domu. Magda ma przygotować kampanię reklamową dla producenta zdrowego napoju energetycznego. Patryk stara się wspierać żonę, podpowiada jej nawet ciekawe hasło promocyjne. Niespodziewanie przed Bistrem u Antoniego dochodzi do szarpaniny. Sprawcą zamieszania jest Ola, której zabrakło pieniędzy na taksówkę.

Dziewczyna nie chce wracać do rodziców i prosi brata, by pozwolił jej zamieszkać u siebie. Patryk zauważa, że przez przypadek zabrał ze sobą notatnik żony. Jednak ona radzi sobie świetnie bez notatek. Mężczyzna odkrywa, że Magda ma swojego asystenta i zaczyna być zazdrosny. Między Zuzą a Jackiem dochodzi do kłótni na tle służbowym. W rzeczywistości chodzi jednak o ich relacje. Odbywają poważną rozmowę.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: